Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
2176 | Zilveren miniatuur: chatelaine met schaar en naaldenkoker, meester: Daniël van Strant, Amsterdam, 1745, lengte 16,5 cm | € 600-800 | € 950 |
2245 | BWZG miniatuur: Chinees zilveren drakenboot met twaalf roeiers op gesneden houten basement, brutogewicht 85 gram | € 70-90 | € 130 |
2357 | Zilveren miniatuur: nootmuskaatrasp, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, vermoedelijk tussen 1718-1734, gewicht 17,8 gram, circa 7,5 × 2 cm | € 400-600 | € 400 |
2403 | Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: venter, en drie muzikanten op onderplateau, gewicht 34 gram, 3 × 3 cm | € 50-70 | € 45 |
2404 | Zilveren miniatuur: kaarsensnuiter in houder, meester: Pieter van Somerwil I, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw, hoogte 8 cm | € 300-500 | € 325 |
2406 | Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof en theestoof, gewicht 28 gram, 3,2 × 5 cm | € 60-80 | € 60 |
2407 | Zilveren miniatuur: palingemmer, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1774, gewicht 33,6 gram, 7 × Ø 4 cm | € 400-600 | Not sold |
2408 | Twee zilveren miniaturen: lampetkan en kom, 18e eeuw, gewicht 26 gram, kan, 4 × 4,5 × 2,2 cm -kom met aanzet voor twee oren, greep van de kan opnieuw aangezet- | € 100-150 | Not sold |
2409 | Drie zilveren miniaturen: 2e gehalte zilveren visemmer, gieter, en ovaal pillendoosje met gedreven decor van cherubijntjes, gewicht 41,8 gram, emmer 4,5 × Ø 3,5 cm | € 100-150 | € 120 |
2410 | Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof, foto-etui, en ovaal pillendoosje met hangoog, gewicht 42 gram, daarbij: een onedel miniatuur revolver, fotolijstje 4,8 × 3,6 cm | € 40-60 | € 45 |
2411 | Zilveren miniatuur: spinnewiel, meester: Michiel Maenbeeck, Haarlem/Amsterdam, 17e eeuw, hoogte 8 cm | € 500-700 | € 450 |
2414 | Zilveren miniatuur: theebusje met sterdecor, meester: meester van de druiventros, tweede helft 17e eeuw, 4 × 3 × 1,5 cm | € 350-450 | € 325 |
2417 | Zilveren miniatuur: ronde brandewijnkom met platte opengewerkte oren, meester: 'meester van het bokje', Amsterdam, 17e eeuw, 2 × 7 cm | € 300-500 | € 250 |
2418 | Zilveren miniatuur: gevlochten mand met vier grepen, onduidelijk gekeurd, 18e eeuw, 5 × 4 cm | € 200-300 | € 250 |
2419 | Zilveren miniatuur: kwispedoor, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1747, 2,5 × Ø 3,2 cm | € 200-300 | € 230 |
2421 | Zilveren miniatuur: doofpot, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, gewicht 21 gram, 3,8 × Ø 2,2 cm -restauratie aan pootjes en hengsel vermoedelijk niet origineel- | € 200-300 | € 180 |
2422 | Zilveren miniatuur: prieelvormig driehoekig zoutvat met centraal een beeld, eerste helft 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar van Willem van Strant, zie: J. Endlich. Nederlandse zilveren miniaturen uit de 17de en 18de eeuw, afb. 340, pag. 74/75, hoogte 4,5 cm | € 800-1200 | Not sold |
2423 | Zilveren miniatuur: schenk- of lampetkan, niet gekeurd, 17e/18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar zie: A. Aardewerk. Tall and small, afb. 157, pag. 81, hoogte 3,4 cm | € 150-200 | € 120 |
2424 | Zilveren miniatuur: theebus gedecoreerd met romantische voorstelling, meesterteken: borstbeeld, Amsterdam, 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar, zie: A. Aardewerk. Tall and Small. afb. 380, pag. 164, 4,7 × 3,3 × 1,9 cm | € 250-350 | € 300 |
2425 | Zilveren miniatuur: vierkante tabakspot met afgeschuinde hoeken en florale bandversiering, inclusief binnendeksel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1741, hoogte 4 cm | € 1500-2000 | Not sold |
2427 | 2e gehalte zilveren miniatuur: tandarts en patiënt, meesterteken: gekroond H, Nederland, 1978, 5,5 cm, gewicht 106 gram -verlijming tussen tandarts en patiënt los, tandarts heeft geen tang meer, inscriptie achterop- | € 40-60 | € 60 |
2429 | Zilveren miniatuur: ovale bolvormige theepot, het deksel met een bloem, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, hoogte 6 cm | € 300-500 | Not sold |
2430 | Zilveren miniatuur: mangeltafel, geen meesterteken, Amsterdam, 18e eeuw, 4 × 4 cm | € 400-600 | € 300 |
2431 | Zilveren miniatuur: groot formaat waterketel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1746, 7 × 6 × Ø 4,7 cm -hengsel zit los, deukjes in buik- | € 400-600 | Not sold |
2435 | Twee zilveren miniaturen: blakers, meester: Hendrik van der Star, Amsterdam, tweede helft 17e eeuw, lengte grootste 8 cm -beide met defecten- | € 100-150 | € 80 |